Tools2Boost

Nemokama naudinga programinė įranga internete

Prietaiso vibravimas internete

Įjunkite mobiliojo telefono ar planšetinio kompiuterio vibraciją.

0 milisekundės
0 milisekundės
0 milisekundės
0 milisekundės
0 milisekundės
0 milisekundės


Pradėkite vibraciją


Įdomūs klausimai ir atsakymai apie vibracijos palaikymą

Ar mano įrenginys (kompiuteris, mobilusis telefonas ar planšetinis kompiuteris) palaiko vibraciją?

GPS dažniausiai palaiko mobilieji telefonai. Pabandykite mobiliojo telefono ar planšetinio kompiuterio nustatymuose rasti vibraciją.

Kas tiksliai sukuria vibracijas?

Elektros variklis sukelia vibraciją.


Nuo išmaniųjų telefonų iki lėktuvų: kaip mūsų kūnai reaguoja į įvairių tipų vibracijas ir koks jų poveikis sveikatai ir technologijoms

Virpesiai - tai periodiniai amplitudės, dažnio arba abiejų šių reiškinių pokyčiai. Juos gali sukelti išorinės jėgos arba vidinis mechanizmas. Mūsų kūnas reaguoja į įvairias vibracijas, pavyzdžiui, automobilio, gamtinio ir pramoninio šaltinio. Tam tikrų dažnių virpesiai yra žalingesni. Pavyzdžiui, automobilio ir traukinio vibracijos poveikis panašus į mobiliojo telefono vibracijos poveikį. Mūsų kūnas į visų tipų vibracijas reaguoja vienodai.

Kai važiuojame automobiliu, mūsų kūnas reaguoja į automobilio vibracijas taip pat, kaip ir į mobiliojo telefono vibracijas. Mūsų širdies ritmas padažnėja, o kraujospūdis padidėja, nes mūsų kūnas reaguoja į automobilio vibracijas taip pat, kaip ir į mobiliojo telefono vibracijas. Tas pats vyksta ir skrendant lėktuvu. Esame apsaugoti nuo daugumos lėktuvo mechaninių garsų, bet vis tiek reaguojame į tą pačią mobiliojo telefono vibraciją, kai lėktuvas juda.

Daugumoje šiuolaikinių išmaniųjų telefonų, "iPad" ir kitų prietaisų, kurie siunčia mobiliąsias vibracijas, yra energijos optimizavimo nustatymai, leidžiantys naudotojui kontroliuoti, kiek laiko jis jaučia jų galią, kol išsikraus baterija. Dauguma žmonių savo telefonuose ar planšetiniuose kompiuteriuose nustato daugiausiai energijos reikalaujančias užduotis, kad nesutrikdytų prietaiso baterijos veikimo laiko. Mūsų kūnas į prietaiso energijos suvartojimą reaguoja panašiai kaip ir į mobiliojo telefono vibraciją.

Mobiliojo ryšio vibracijos, dar vadinamos haptiniu grįžtamuoju ryšiu, reiškia lietimu pagrįstų pojūčių naudojimą perduodant informaciją mobiliojo įrenginio vartotojui. Šios vibracijos dažnai naudojamos kartu su vaizdiniu ar garsiniu grįžtamuoju ryšiu, siekiant suteikti vartotojui visapusiškesnę patirtį.

Vienas iš dažniausių mobiliųjų telefonų vibracijų naudojimo būdų yra įspėti vartotoją apie gaunamą skambutį ar pranešimą. Vibruodamas įrenginys gali atkreipti vartotojo dėmesį nesukeldamas triukšmo, kuris galėtų trukdyti aplinkiniams. Tai gali būti ypač naudinga nustatymuose, kuriuose numatoma tyla, pvz., per susitikimą arba bibliotekoje.

Mobiliosios vibracijos taip pat gali būti naudojamos norint pateikti grįžtamąjį ryšį vartotojui, kai jis sąveikauja su įrenginio jutikliniu ekranu. Pavyzdžiui, kai vartotojas paspaudžia virtualų mygtuką, įrenginys gali šiek tiek vibruoti, kad patvirtintų, kad veiksmas užregistruotas. Tai gali padėti vartotojui žinoti, kad jo įvestis buvo gauta, ir pagerinti bendrą vartotojo patirtį.

Be grįžtamojo ryšio, mobiliosios vibracijos taip pat gali būti naudojamos siekiant sustiprinti virtualios realybės (VR) ir papildytos realybės (AR) patirtį. Vibruodamas reaguodamas į vartotojo veiksmus ar virtualios aplinkos įvykius, įrenginys gali padėti vartotojui jaustis labiau susijusiam su patirtimi. Tai gali pagerinti bendrą VR arba AR patirties tikroviškumą ir padaryti jį malonesnį vartotojui.